48 679-48-60
Telefon
Live Chat CZAT

Nagroda "Dobry Design 2019" dla New Trendy!

Tu jesteś   /   Strona główna   /   O firmie   /   Aktualności
Data dodania: 2019-01-07

NEW TRENDY z nagrodą "Dobry Design 2019"

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasz produkt zwyciężył w konkursie „Dobry Design 2019”, na najlepsze produkty do wnętrz. W głosowaniu brało udział 150 architektów i projektantów wnętrz. Kapituła konkursu postanowiła nagrodzić nasze konglomeratowe brodziki Mori, ze strukturą kamienia naturalnego.

Plebiscyt został przeprowadzony przez magazyn „Dobrze Mieszkaj”. Do udziału w konkursie zgłoszono ponad 200 produktów, w 12 kategoriach. Brodzik Mori zdobył nagrodę główną ex aequo w kategorii „Przestrzeń łazienki”. Konkurs Dobry Design to projekt, który – jak informują organizatorzy - ma na celu wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz.

Uroczysta gala wręczenia statuetek odbyła się w ramach VI. edycji Forum Dobrego Designu, 6 grudnia 2018 roku, w Centrum Praskim Koneser.

O brodziku MORI:


Doskonała kompozycja struktury kamiennej i bezrantowej powierzchni brodzika MORI stanowi idealne uzupełnienie dla nowoczesnej i minimalistycznej łazienki. Niewielka, 3-centymetrowa, wysokość brodzika pozwala na wpuszczenie go w podłogę i utworzenie bezbarierowego wejścia. Tak urządzony prysznic wygląda elegancko i modnie.

Całą gamę produktów NEW TRENDY możesz obejrzeć klikająć KATALOG

 


 

 Katalog 2018/2019

Katalog 2018/2019 pełen ciekawych produktów, których szukasz.
Gdzie kupić
NEW TRENDY

Sieć sklepów, w których można kupić produkty New Trendy stale się powiększa sprawdź gdzie kupić...Znajdź najbliższy salon
Serwis
NEW TRENDY

Witamy w naszym centrum serwisowym. Oferujemy kompleksową pomoc techniczną: fachowe doradztwo, montaż ...Zobacz więcej
Baza modeli 3D
NEW TRENDY

Niezbędnik każdego projektanta...Zobacz więcej
NEW TRENDY Sp. z o.o. ul. Kielecka 90, 26-600 Radom
48 679-48-60


logo-UE-1 logo-UE-2 logo-UE-3

Polityka prywatności oraz Cookies