48 679-48-60
Telefon
Live Chat CZAT

Części zamienne

Tu jesteś   /   Strona główna   /   Serwis i fachowy montaż   /   Części zamienne

Aspirując do grona największych i najbardziej rozpoznawalnych producentów kabin na polskim rynku, szczególną wagę przykładamy do wysokiej jakości naszych produktów. Dlatego też nie obawiamy się obejmować ich nawet 7-letnią gwarancją. Odpowiadamy za nie dobrym imieniem naszej firmy. 

Cały proces produkcji pozostaje pod stałą opieką naszej własnej kontroli jakości. Przemyślane działania na każdym etapie produkcji - od projektu do gotowego produktu - powodują, że produkt trafiający w Państwa ręce prezentuje wysoki poziom jakości i designu oraz gwarantuje bezpieczeństwo. Nasze produkty spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i higieny wymagane na terenie Unii Europejskiej.

Posiadamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju i oferujemy ciągłą dostępność części zamiennych.
W celu dokonania zakupu prosimy o kontakt z dowolnie wybranym punktem sprzedaży oferującym produkty New Trendy lub  bezpośrednio z naszym Działem handlowym:

Dział Handlowy
Tel.: 48 365 30 90 wew.108-110
e-mail: sprzedaz@newtrendy.pl

Katalog 2018/2019

Katalog 2018/2019 pełen ciekawych produktów, których szukasz.
Gdzie kupić
NEW TRENDY

Sieć sklepów, w których można kupić produkty New Trendy stale się powiększa sprawdź gdzie kupić...Znajdź najbliższy salon
Gwarancja bezpieczeństwa
NEW TRENDY

Utrzymujemy najwyższe standardy naszych produktów i posiadamy certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość...Zobacz więcej
Baza modeli 3D
NEW TRENDY

Niezbędnik każdego projektanta...Zobacz więcej
NEW TRENDY Sp. z o.o. ul. Kielecka 90, 26-600 Radom
48 679-48-60


logo-UE-1 logo-UE-2 logo-UE-3

Polityka prywatności oraz Cookies