48 365 30 90
Telefon
Live Chat CZAT

Części zamienne

Tu jesteś   /   Strona główna   /   Serwis   /   Części zamienne

Aspirując do grona największych i najbardziej rozpoznawalnych producentów kabin na polskim rynku, szczególną wagę przykładamy do wysokiej jakości naszych produktów. Dlatego też nie obawiamy się obejmować ich nawet 5-letnią gwarancją. Odpowiadamy za nie dobrym imieniem naszej firmy. 

Cały proces produkcji pozostaje pod stałą opieką naszej własnej kontroli jakości. Przemyślane działania na każdym etapie produkcji - od projektu do gotowego produktu - powodują, że produkt trafiający w Państwa ręce prezentuje wysoki poziom jakości i designu oraz gwarantuje bezpieczeństwo. Nasze produkty spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i higieny wymagane na terenie Unii Europejskiej.

Posiadamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju i oferujemy ciągłą dostępność części zamiennych. W celu dokonania zakupu prosimy o bezpośredni kontakt z naszym Działem handlowym pod adresem: sprzedaz@newtrendy.pl lub z dowolnie wybranym punktem sprzedaży oferującym produkty New Trendy.  
 

Katalog 2016

Katalog 2016 pełen ciekawych produktów, których szukasz.
Gdzie kupić
NEW TRENDY

Sieć sklepów, w których można kupić produkty New Trendy stale się powiększa sprawdź gdzie kupić...Znajdź najbliższy salon
Gwarancja bezpieczeństwa
NEW TRENDY

Utrzymujemy najwyższe standardy naszych produktów i posiadamy certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość...Zobacz więcej
Baza modeli 3D
NEW TRENDY

Niezbędnik każdego projektanta...Zobacz więcej
NEW TRENDY Sp. z o.o. ul. Kielecka 90, 26-600 Radom
48 365 30 90
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron Internetowych