48 679-48-60
Telefon
Live Chat CZAT

Vademecum

Tu jesteś   /   Strona główna   /   Vademecum
KSZTAŁT BRODZIKA - WAŻNA DECYZJA

Wybór brodzika, który znajdzie się pod kabiną prysznicową, to ważna decyzja. Co prawda jego kształt widziany „z góry” jest uwarunkowany kształtem kabiny, ale brodziki są bardzo zróżnicowane pod względem swojej konstrukcji i głębokości.

Po pierwsze, istnieje wybór pomiędzy brodzikami bardzo płytkimi, które świetnie komponują się we wnętrzach nowoczesnych łazienek (5cm wysokości), brodzikami o przeciętnych, popularnych wysokościach (pomiędzy 7 a 17cm), oraz wysokimi brodzikami (30-40cm) o głębokości 20-30cm.

Nie bez przyczyny proponujemy taką różnorodność brodzików. Ich wymiar jest nie tylko kwestią estetyki, ale ma istotny wpływ na funkcjonalność zestawu i wygodę użytkowników.

Nasze doświadczenie pozwala podpowiedzieć, że głębokie brodziki często  są wybierane do mieszkań, gdzie wielkość łazienki nie pozwala na zainstalowanie odpowiednio wygodnej wanny – wtedy głęboki brodzik świetnie sprawdza się np. przy kąpieli małego dziecka.

Płytkie brodziki w połączeniu z kabinami z szerokim wejściem często znajdują uznanie wśród osób starszych, którym takie rozwiązanie znacznie ułatwia codzienną higienę. To świetny przykład połączenia piękna i funkcjonalności nowoczesnego wzornictwa.

Poza tym, do wyboru pozostaje jeszcze sposób montażu brodzika. O ile te ultra płytkie modele to wyłącznie brodziki posadzkowe, to brodziki o większej wysokości są instalowane na stelażu lub podstawie styropianowej i pozwalają na „zamaskowanie” swojej konstrukcji przy pomocy akrylowej obudowy lub glazury.

 Katalog 2018/2019

Katalog 2018/2019 pełen ciekawych produktów, których szukasz.
Gdzie kupić
NEW TRENDY

Sieć sklepów, w których można kupić produkty New Trendy stale się powiększa sprawdź gdzie kupić...Znajdź najbliższy salon
Serwis
NEW TRENDY

Witamy w naszym centrum serwisowym. Oferujemy kompleksową pomoc techniczną: fachowe doradztwo, montaż ...Zobacz więcej
Baza modeli 3D
NEW TRENDY

Niezbędnik każdego projektanta...Zobacz więcej
NEW TRENDY Sp. z o.o. ul. Kielecka 90, 26-600 Radom
48 679-48-60


logo-UE-1 logo-UE-2 logo-UE-3

Polityka prywatności oraz Cookies