48 679-48-60
Telefon
Live Chat CZAT

Vademecum

Tu jesteś   /   Strona główna   /   Vademecum
CZYM JEST KABINA PRYSZNICOWA

Podstawowym zadaniem kabiny prysznicowej jest umożliwienie wygodnej kąpieli przy jednoczesnej osłonie łazienki przed zachlapaniem.
Kabiny dostępne obecnie na rynku mają różną konstrukcję, która wpływa na jej funkcjonalność, trwałość oraz Twoją wygodę korzystania z łazienki. Dobra kabina, dzięki użytym do jej produkcji materiałom i sposobie konstrukcji, powinna gwarantować bezpieczeństwo jej użytkownikom i pomieszczeniu, w którym się znajduje.  

Kąpiel w kabinie powinna być chwilą całkowitego relaksu i swobody. Woda kierowana na ciało z zestawu natryskowego z pewnością zostanie zatrzymana we wnętrzu kabiny, pod warunkiem jej prawidłowego montażu.

Mimo to, nie należy przesadzać z testowaniem wytrzymałości uszczelek i miejsc styku ze ścianą czy brodzikiem przy pomocy silnego strumienia wody z niewielkiej odległości. Takie działanie nie jest typowym sposobem użytkowania kabiny, więc długotrwałe próby tego rodzaju mogą doprowadzić do pojawienia się wycieków.Katalog 2018/2019

Katalog 2018/2019 pełen ciekawych produktów, których szukasz.
Gdzie kupić
NEW TRENDY

Sieć sklepów, w których można kupić produkty New Trendy stale się powiększa sprawdź gdzie kupić...Znajdź najbliższy salon
Serwis
NEW TRENDY

Witamy w naszym centrum serwisowym. Oferujemy kompleksową pomoc techniczną: fachowe doradztwo, montaż ...Zobacz więcej
Baza modeli 3D
NEW TRENDY

Niezbędnik każdego projektanta...Zobacz więcej
NEW TRENDY Sp. z o.o. ul. Kielecka 90, 26-600 Radom
48 679-48-60


logo-UE-1 logo-UE-2 logo-UE-3

Polityka prywatności oraz Cookies